Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest piątek, 3 2021 roku.


Sukcesy sportowe naszych uczniów!!!

on 08 październik 2021

Nasi uczniowie pod opieką nauczycielki wychowania fizycznego Pani Elżbiety Marczewskiej-Buk wzięli udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 8 października na stadionie w Krasnymstawie. W kategorii klas VII-VIII wśród chłopców zwyciężyła nasza szkoła. Chłopcy pobiegli w składzie:

 • Adrian Barański
 • Igor Ciechan
 • Michał Ciechański
 • Jakub Kozuń
 • Filip Mochniej
 • Karol Raczkowski

Nasi chłopcy pozostawili za sobą rywali ze SP w Gorzkowie, SP nr 3 w Krasnymstawie, SP w Izbicy i SP w Tarnogorze Kolonii. W tej samej kategorii wiekowej dziewczęta z naszej szkoły zajęły II miejsce: Dziewczęta wystąpiły w składzie:

 • Andżelika Górniak
 • Amelia Konaszuk
 • Weronika Lubaś
 • Jagoda Smyk
 • Anastazja Szafraniec
 • Weronika Wilk

Dziewczęta uległy rówieśniczkom ze SP nr 1 w Krasnymstawie, wyprzedziły natomiast SP w Izbicy i SP w Gorzkowie.


W kategorii młodszej (klasy IV-VI) nasi chłopcy zajęli II miejsce ustępując rywalom ze SP w Gorzkowie a wyprzedzając takie szkoły jak: SP w Tarnogórze Kolonii, SP w Izbicy i SP nr 1 w Krasnymstawie. Chłopcy wystąpili w składzie:

 • Szymon Berbeć
 • Jakub Dziegieć
 • Wiktor Englot
 • Jan Kyc
 • Wiktor Szarek
 • Natan Szafraniec

Dziewczęta w tej samej kategorii wiekowej zajęły miejsce III, wyprzedzając SP nr 3 w Krasnymstawie, uznając natomiast wyższość dziewcząt ze szkół podstawowych w Gorzkowie i Izbicy. Naszą szkołę reprezentowały:

 • Natalia Barańska
 • Roksana Barańska
 • Elżbieta Ciepałowicz
 • Karolina Herbut
 • Oliwia Kozuń
 • Magdalena Śledź

Składam serdeczne gratulacje wszystkim biegaczom, którzy wzięli udział w tych sportowych zmaganiach. Sprawiliście całej społeczności szkolnej wiele radości i daliście powód do dumy.
Dziękuję Pani Elżbiecie Marczewskiej-Buk za przygotowanie uczniów oraz opiekę w trakcie zawodów.
Andrzej JasionowskiRealizujemy:

Współpracujemy z: