Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest sobota, 21 maja 2022 roku.


Sukcesy naszych uczniów

on 12 styczeń 2022

22 grudnia rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Tradycyjna Ozdoba Bożonarodzeniowa” organizowany przez Gminne Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej. Spośród 75 nadesłanych prac, jury konkursu w trzech kategoriach wiekowych przyznało łącznie 25 nagród i 10 wyróżnień. Wśród nagrodzonych za świąteczne kartki w najmłodszej grupie wiekowej znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

  • I nagroda - Mateusz Kuczyński, (kl. 2),
  • II nagroda - Laura Dudzińska, (kl. 3),
  • III nagroda - Oliwier Szarek, (kl. 2).

W najstarszej grupie wiekowej III miejsce zajął Szymon Berbeć z klasy 7 (stroik świąteczny). Prace naszych uczniów otrzymały również wyróżnienia. Otrzymali je: Nikola Konaszuk i Bartłomiej Oleszczuk, (oboje z kl. 3).
Dziękujemy za udział wszystkim uczniom i gratulujemy nagrodzonym.

Informujemy również, że w rozstrzygniętym X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym i Literackim „Mój Anioł”, nasz uczeń Mateusz Kuczyński, otrzymał wyróżnienie. Gratulacje dla Mateusza.
Andrzej Jasionowski


Realizujemy:

Współpracujemy z: