Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest sobota, 25 czerwca 2022 roku.


Klasa 3 laureatem Ogólnopolskiego Konkursu "Szczoteczka Przyszłości"!!!

on 29 kwiecień 2022

W naszej szkole podejmujemy wiele działań mających na celu promocję zdrowego stylu życia. Jednym z tegorocznych programów podejmujących tę tematykę jest „Czyściochowa akademia” wpisująca się doskonale w realizację zadań zawartych w Szkolnym Programie Wychowawczo-Profilaktycznym. Jest to akcja Rossmanna, której celem jest wyrabianie odpowiednich nawyków higienicznych i ich utrwalanie wśród najmłodszych. Zajęcia poświęcone są różnym zagadnieniom (m. in. czystości rąk, korzystaniu z toalety, myciu zębów), w ramach programu organizator proponuje również różnorodne aktywności i konkursy. Program realizuje klasa 3 wraz z wychowawcą Panią Danutą Berbeć.
27 kwietnia otrzymaliśmy informację o wygranej w Konkursie „Szczoteczka Przyszłości”! Konkurs miał formę zespołową i polegał na przedstawieniu w dowolnej formie plastycznej projektu szczoteczki do zębów. Nagrodą dla klasy 3 jest Elektroniczna Karta Podarunkowa o wartości 500 zł do zrealizowania w drogeriach Rossmann w całej Polsce, która pozwala m.in. na zakup produktów do higieny i pielęgnacji dla uczniów. Kolejną nagrodą za wygraną w konkursie są także zestawy produktów do higieny jamy ustnej dla każdego z uczniów.

  • szczoteczka do zębów dla dzieci 9-12 lat AQUAFRESH Advance
  • pasta do zębów dla dzieci 9-12 lat AQUAFRESH Advance
  • pasta do zębów wzmacniająca szkliwo dla dzieci SENSODYN

Serdecznie gratulujemy uczniom klasy 3 wraz z wychowawcą tak wielkiego sukcesu oraz liczymy na dalsze aktywności w realizowanym programie.Andrzej JasionowskiRealizujemy:

Współpracujemy z: