Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest sobota, 25 czerwca 2022 roku.


Sportowe sukcesy w XXX Krasnostawskich Biegach Przełajowych

on 05 maj 2022

W czwartek 5 maja uczniowie i uczennice z naszej szkoły reprezentowali nas w XXX Krasnostawskich Biegach Przełajowych z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja pod patronatem Burmistrza Miasta Krasnegostawu organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie. Biegi odbyły się na boiskach treningowych przy ul. Sikorskiego w Krasnymstawie. Łącznie wystartowało ok. 230 zawodników i zawodniczek z siedmiu szkół podstawowych i dwóch ponadpodstawowych. Nasz szkołę reprezentowali: Barańska Natalia, Barańska Roksana, Barański Adrian, Berbeć Natalia, Ciechan Igor, Ciechański Michał, Ciepałowicz Elżbieta, Czuba Artur, Górniak Andżelika, Huk Maciej, Dzida Julia, Kozuń Jakub, Kyc Jan, Marucha Mikołaj, Mochniej Filip, Piotrowski Filip, Popielec Lena, Raczkowski Karol, Sadowski Maciej, Szafraniec Anastazja, Szafraniec Natan, Szarek Wiktor, Wilk Weronika.
Punktowane miejsca w swoich kategoriach zajęli:
Barańska Roksana - I miejsce – kat. dziewczęta (rocznik 2011 i młodsze) – dystans 600m
Szafraniec Natan - V miejsce – kat. chłopcy (rocznik 2011 i młodsi) – dystans 600m
Barańska Natalia - II miejsce – kat. dziewczęta (rocznik 2010-2009) – dystans 600m
Szarek Wiktor - V miejsce – kat. chłopcy (rocznik 2010-2009) – dystans 600m
Szafraniec Anastazja - III miejsce – kat. dziewczęta (rocznik 2008-2007) – dystans 1000m
Ciechański Michał - II miejsce – kat. chłopcy (rocznik 2008-2007) – dystans 1000m
W klasyfikacji szkół podstawowych nasza szkoła zajęła wysokie IV miejsce ulegając SP nr 4 w Krasnymstawie, SP w Gorzkowie i SP nr 5 w Krasnymstawie, wyprzedzając zaś rówieśników ze SP nr 1 w Krasnymstawie, SP nr 3 w Krasnymstawie i SP w Rejowcu Fabrycznym.
Składam gratulacje wszystkim nagrodzonym a jednocześnie serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników za sportową walkę oraz godne reprezentowanie barw naszej szkoły.Andrzej JasionowskiRealizujemy:

Współpracujemy z: