Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest sobota, 25 marca 2023 roku.


Choinka szkolna dla uczniów klas 4-8

on 12 styczeń 2023

W czwartek 12 stycznia w godzinach popołudniowych odbyła się choinka szkolna dla uczniów z klas 4-8. Organizatorem zabawy choinkowej był samorząd uczniowski. W sposób szczególny w organizację naszej corocznej imprezy karnawałowej włączyli się: Natalia Barańska, Weronika Lubaś, Elżbieta Ciepałowicz i Adrian Barański. Oprócz wspólnych tańców wśród których królowały: "belgijka" oraz niezastąpione „kaczuszki”, odbyły się zabawy i konkursy przygotowane przez wspomnianych członków szkolnego samorządu uczniowskiego:
Najlepszymi tancerzami choinki zostali: Weronika Lubaś i Adrian Barański.
Królem balu został Wiktor Szarek, zaś królową – pani Elżbieta Marczewska-Buk.
W zabawie „Pif-Paf” tryumfowała Roksana Barańska.
Turniej „Jaka to melodia” wygrał Filip Mochniej.
W konkurencji „krzesełek” najlepszymi okazali się: Karolina Herbut i Adrian Barański.
Nagrody za „Najlepszy strój” otrzymali Roksana Barańska oraz Mateusz Kurek.

Zabawa odbyła się w bardzo miłej i karnawałowej atmosferze. Dzięki zaangażowaniu i wzorowemu przygotowaniu imprezy przez organizatorów, z pewnością nikt z przybyłych na choinkę uczniów nie poczuł się ani przez chwilę znudzony.

Dziękuję Weronice, Natalii, Eli oraz Adrianowi za organizację choinki. Adrianowi dodatkowo dziękuję i gratuluję zaprojektowanych i wykonanych przez niego dyplomów, dokumentację fotograficzną oraz nagranie kilku pamiątkowych filmików, z których jeden zamieszczony jest pod galerią zdjęć.Andrzej Jasionowski

Fragment występu:


Realizujemy:

Współpracujemy z: