Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest sobota, 25 marca 2023 roku.


Bierzemy udział w 31. Finale WOŚP

on 28 styczeń 2023

Nasza szkoła czynnie wspiera wszelkie inicjatywy, które mają na celu niesienie pomocy potrzebującym. Termin tegorocznych ferii zimowych opóźnił nasze działania związane z 31. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego tuż po powrocie z zimowego wypoczynku chcemy podjąć zdecydowane kroki w kierunku wsparcia tegorocznej 31. Edycji WOŚP. Oprócz tradycyjnej zbiórki pieniędzy w poszczególnych klasach proponujemy nabycie szkolnych okolicznościowych gadżetów w formie zakupu lub licytacji. Poniżej szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych przedmiotów:


Kalendarz drewniany o wymiarach 30 cm x 25 cm z serduszkiem WOŚP, wyposażony w pasek z okienkiem do przesuwania daty + sznurek jutowy do samodzielnego zawiązania wg własnych potrzeb – 1 sztuka.
Cena wywoławcza: 40 złOkolicznościowy kalendarz ścienny na 2023 rok z zawieszką i serduszkiem WOŚP. Kalendarz wykonany z okazji jubileuszu XX-lecia UKS „Victoria” w Małochwieju Dużym. Wymiar kalendarza 60 cm x 90 cm. Kalendarz wykończony z obu stron listwami metalowymi.Ilość kalendarzy do bezpośredniego zakupu: 8 szt. w cenie 50 zł/szt.

Ilość kalendarzy przeznaczonych na licytację: 2 szt.
Licytację rozpoczniemy po wyczerpaniu kalendarzy przeznaczonych do bezpośredniej sprzedaży.

Cena wywoławcza w licytacji: 50 zł.Długopisy z logo szkoły i logo 31. Finału WOŚP. Długopisy w kolorze czarnym i czerwonym. Wszystkie długopisy posiadają niebieskie wkłady.Ilość długopisów do bezpośredniego zakupu:
Kolor czarny – 40 szt. w cenie 5 zł/szt.
Kolor czerwony – 40 szt. w cenie 5 zł/szt.

Ilość długopisów przeznaczonych na licytację (po wyczerpaniu długopisów przeznaczonych do bezpośredniej sprzedaży):
Kolor czarny – 5 szt.
Kolor czerwony – 5 szt.

Cena wywoławcza w licytacji: 5 złZegar ścienny z barwnym wzorem przedstawiającym wzór związany z 31. Finałem WOŚP. Posiada on 3 aluminiowe wskazówki i ramkę wykonaną z tego samego materiału. Szyba zegara wykonana jest ze szkła. Wyposażony jest w kwarcowy mechanizm zasilany baterią R06. Średnica zegara: 25 cm.

Kalendarz z przeznaczeniem do licytacji dla klas 0-8. Cena wywoławcza: 75 złDochód ze sprzedaży szkolnych gadżetów w 100% przeznaczamy
na konto 31. Finału WOŚP.


Zapraszamy do wspólnego wsparcia 31. Finału WOŚP przez uczniów, rodziców, absolwentów. Oferty kupna w licytacjach można składać osobiście, telefonicznie lub przez dziennik elektroniczny. Wszelkie informacje, terminy rozpoczęcia i zakończenia sprzedaży oraz terminy rozpoczęcia i zakończenia aukcji będą na bieżąco zamieszczane na stronie szkoły w okienku powitalnym.Andrzej Jasionowski


Realizujemy:

Współpracujemy z: