Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest sobota, 25 marca 2023 roku.


Spotkanie organizacyjne w ramach projektu „Become ECOnfident” w naszej szkole

on 31 styczeń 2023

We wtorek 31 stycznia odbyło się spotkanie organizacyjne w ramach projektu „Become ECOnfident”. Projekt prowadzi zamojskie Stowarzyszenie Heureka Generator - pani Karolina Szczepanik oraz pan Andrzej Smyk. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas: 5, 6 i 7. Przygotowują się do pracy w klubie debaty ekologicznej. W tym projekcie będziemy uczestniczyć wspólnie z organizacjami partnerskimi: TAVO Europa z Litwy i Association Evolution z Rumunii. Na pierwszym spotkaniu uczniowie zapoznali się z osobami tworzącymi stowarzyszenie, z działaniami Heureki, dowiedzieli się, że nasza szkoła współpracuje ze stowarzyszeniem już od kilku lat i że teraz młodsze roczniki zostają zaproszone do współpracy. Chętni uczniowie dzisiaj się przedstawili organizatorom i opowiedzieli o naszej szkole.
Szczegóły projektu na portalu społecznościowym HEureka Generator
Z niecierpliwością czekamy na dalsze działania!
Renata Lewandowska - nauczycielka j. angielskiegoRealizujemy:

Współpracujemy z: