Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2024 roku.


Zakończenie zajęć piłkarskich w roku szkolnym 2023/2024

on 27 czerwiec 2024

Meczem pomiędzy dziećmi i rodzicami w czwartkowe popołudnie zakończyliśmy zajęcia piłki nożnej, które odbywały się w roku szkolnym 2023/2024. W czwartkowych cyklicznych zajęciach brali udział młodzi piłkarze w dwóch grupach wiekowych a treningi prowadzone były przez pana Damiana Dobosza. Wzorem roku ubiegłego, na ostatnich zajęciach zmierzyli się uczniowie oraz ich rodzice. Po wspólnej rozgrzewce rozpoczął się mecz, który ze względu na upalną aurę podzielony był na 6 części trwających po 10 minut. Trener Damian połowę czasu gry wspierał drużynę rodziców, natomiast w trakcie drugiej połowy czasu wzmacniał drużynę swoich podopiecznych. Drużynę rodziców na bramce wsparł Andrzej Jasionowski.
Mecz w regulaminowym czasie zakończył się remisem 4:4, również remisem zakończyły się rzuty karne, które strzelali rodzice swoim dzieciom po czym dzieci rewanżowały się tym samym.

Składy drużyn:
Dzieci (alfabetycznie): Dominik Janowczyk, Rafał Janowczyk, Filip Krzyszczak, Leon Lis, Bartłomiej Oleszczuk, Kamil Oleszczuk, Tobiasz Szumiło, Piotr Świszcz. Trener – Damian Dobosz.
Rodzice (alfabetycznie): Kamil Gieroba, Ewelina Janowczyk, Ewa Lasek-Krzyszczak, Mateusz Lis, Jolanta Oleszczuk, Michał Oleszczuk, Andrzej Szumiło, Agnieszka Świszcz, Sławomir Świszcz. Andrzej Jasionowski - gościnnie na bramce.
Był to sportowe, integracyjne spotkanie, które przebiegło w duchu zasad fair-play.
Dziękuję rodzicom za całoroczną współpracę a panu Damianowi za prowadzenie ciekawych i rozwijających umiejętności piłakrskie zajęć.Andrzej Jasionowski

Realizujemy:

Współpracujemy z: