Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest sobota, 21 maja 2022 roku.


Oficjalne logo szkoły

on 17 kwiecień 2021

Od 1 lutego br. posługujemy się nowym znakiem graficznym identyfikującym naszą szkołę. Logo jest własnością szkoły i chronione jest prawem autorskim. Kopiowanie, wprowadzanie zmian, przesyłanie, publiczne odtwarzanie i wszelkie wykorzystywanie tych treści do celów komercyjnych wymaga uprzedniej pisemnej zgody administracji szkoły. Logo otrzymało poztywną opinię Rady Rodzićów, natomiast na zebraniu Rady Pedagogicznej w dniu 28 stycznia 2021 roku zostało zaakceptowane jako znak reprezentujący szkołę.
Logo może być używane w dwóch wariantach: pionowym i poziomym.

Poniżej logo przedstawione jest w dwóch wariantach graficznych oraz podstawowych wersjach kolorystycznych.

Logo pionowe (podstawowa wersja kolorystyczna)Logo poziome (podstawowa wersja kolorystyczna)
Dla uzyskania odpowiedniego kontrastu logo może być używane w różnych wersjach kolorystycznych. Przykładowe wersje kolorystyczne:


Logo pionowe białeLogo poziome białeLogo pionowe czarneLogo poziome czarne
Zastosowanie logo:

  • oficjalne pisma firmowe,
  • dyplomy i podziękowania,
  • materiały promocyjne.


Wykorzystywanie logo w celach komercyjnych

Każde użycie w celach komercyjnych logo jak i pozostałych materiałów z naszej witryny internetowej wymaga uzyskania od nas zgody na piśmie. Przez użycie materiału w celach komercyjnych rozumiemy każdy rodzaj upowszechniania (kopiowanie, modyfikowanie, dystrybucję, transmisję, publikowanie oraz prezentowanie) w całości lub części. Zgodę na wykorzystanie materiałów z tej witryny w celach komercyjnych można otrzymać, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Realizujemy:

Współpracujemy z: