Szkoła Podstawowa
im. Juliusza Słowackiego
w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest sobota, 21 maja 2022 roku.


Dzień Dziecka w grupie przedszkolnej

on 01 czerwiec 2021

1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy wielkie święto – DZIEŃ DZIECKA! Jest to święto, o którym warto pamiętać. To okazja, aby przypomnieć sobie, że każdemu dziecku, niezależnie od jego pochodzenia, miejsca zamieszkania, koloru skóry czy wyznania, przynależą takie same prawa – prawa człowieka. W tym roku święto najmłodszych wyglądało zupełnie inaczej niż w latach poprzedzających pandemię. Mimo tej sytuacji, za sprawą naszych Kochanych Rodziców i Opiekunów, nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń. Były prezenty i słodki poczęstunek a słoneczna pogoda sprzyjała zabawom ruchowym na placu przedszkolnym. Każde dziecko jest niesamowite i wyjątkowe, dlatego też z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim Przedszkolakom uśmiechu, możliwości rozwijania własnej kreatywności i ciekawości świata oraz spełnienia wszystkich marzeń, tych małych i tych większych!Jolanta Sadowska - wychowawczyni oddziału przedszkolnegoRealizujemy:

Współpracujemy z: