Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym

tresc
Aktualności 2018/2019

Dzień Edukacji Narodowej 2018

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej miała miejsce w naszej szkole w czwartek 11 października. Część artystyczna wypadła znakomicie, za co wykonawcy otrzymali zasłużone brawa. Uczniowie gimnazjum przedstawili trudy pracy nauczycielskiej na przykładzie pracy pań obsługi, zaś zespół wokalny w koncercie życzeń zaprezentował okolicznościowe piosenki z dedykacją dla poszczególnych pracowników oświaty. Okolicznościowe słowo wraz z życzeniami wygłosił dyrektor szkoły Andrzej Jasionowski, przypominając, że Dzień Edukacji, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela, jest dniem wszystkim pracowników oświaty. Uczniowie do części artystycznej przygotowani zostali przez Panią Teresę Berbeć, zaś stronę muzyczną przygotował Pan Edward Kyc. Dekorację przygotowała Pani Teresa Berbeć a czyny w niej udział brała również Pania Elżbieta Marczewska-Buk. Tegoroczne gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się 12 października w Zespole nr 3 w Krasnymstawie. Pan Wojciech Kowalczyk, pełniący funkcję Wójta Gminy Krasnystaw wręczył nagrody dyrektorom szkół oraz nauczycielom, którzy mieli laureatów w konkursach przedmiotowych. Dyrektor Andrzej Jasionowski wręczył nagrody dyrektora nauczycielom naszej szkoły, a w tym roku otrzymali je: Pani Beata Chariasz, Pani Renata Wiśniewska, Pani Elżbieta Marczewska-Buk oraz Pan Edward Kyc.

Powrót do Aktualności

Administrator strony: Andrzej Jasionowski, e-mail: a.jasionowski@poczta.fm
© Wszelkie prawa zastrzeżone | Małochwiej Duży 2012