Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym

tresc
Aktualności 2018/2019

Koncert Kolęd Bożonarodzeniowych

10 stycznia w naszej szkole odbył się noworoczny Koncert Kolęd Bożonarodzeniowych. Wzięli w nim udział uczniowie z klas 4-8 oraz III gimnazjum. Do występu uczniów przygotował Pan Edward Kyc, który oczywiście akompaniował naszym młodym artystom podczas wykonywania kolęd. To pierwszy taki koncert, który odbył się w naszej szkole i mam nadzieję, że wejdzie on na stałe do naszego kalendarza imprez i uroczystości szkolnych. Dziękuję serdecznie uczniom za odwagę i chęć występu oraz gratuluję wysokiego poziomu artystycznego. Za całość przygotowań serdecznie dziękuję Panu Edwardowi Kycowi.

Andrzej Jasionowski - dyrektor szkoły

Powrót do Aktualności

Administrator strony: Andrzej Jasionowski, e-mail: a.jasionowski@poczta.fm
© Wszelkie prawa zastrzeżone | Małochwiej Duży 2012